Kostkovi

Kryjeme vás pro
případ nečekaných
událostí

Nikdy nevíte, co přinese zítřek. Natož příští rok. Ale s námi můžete mít jistotu, že o vás, vaše blízké i váš majetek bude postaráno, ať vám v životě padne jakákoliv strana kostky. Společně najdeme správné produkty, díky nimž se nebudete muset vzdát svých cílů ani v případě nepředvídatelných potíží.

S čím vám rádi pomůžeme?

Zabezpečení budoucích příjmů​

Nehody se stávají bez upozornění a ani nemoci či zásahy vyšší moci vás nevarují předtím, než udeří. Váš život se rázem od základů změní, třeba tak, že už nebudete moci vydělávat tolik, kolik doposud. Postaráme se o to, abyste si udrželi stávající životní úroveň, kdyby taková situace nastala.

Pojištění odpovědnosti

Za chyby se platí. Někdy obrazně, jindy doslova. S námi se z nich pokaždé pouze poučíte. Sjednáme vám výhodné pojištění odpovědnosti v osobním i pracovním životě, které za vás pokryje veškeré výdaje při úhradě způsobené škody bez ohledu na to, jestli vznikla náhodou, nebo nerozvážností.

majetku

Příroda je nevypočitatelná a mnohdy i krutá. Jen v relativně nedávně době Českou republiku postihly zničující tornáda, povodně a další katastrofy. Vybereme vám pojištění, které sice váš majetek neochrání, ale v případě jeho poškození garantuje náležitou finanční kompenzaci.

aut

Ano, i to umíme… Neplaťte již zbytečně vysoké částky za pojištění aut, nechte si je přepočítat od nás!

podnikatelů

Drobným živnostníkům a menším i větším firmám hrozí mnoho nebezpečí. A často pykají za to, co nemohou ovlivnit. Doporučíme vám vhodné pojištění s dostatečným krytím škod, abyste se kvůli problémům v byznysu nedostali do finančních problémů, či dokonce likvidace.

Pojištění domácích mazlíčků

Domácí mazlíčci se stávají právoplatnými členy naší rodiny a proto jim chceme dopřát tu nejlepší péči. Ta ale stojí nemalé peníze, zejména v případě urgentních záležitostí. Ať už se jedná o veterinární náklady nebo škody způsobené domácími mazlíčky, rádi vám poradíme nejlepší krytí.

Reference

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus. Integer pellentesque quam vel velit. Ut tempus purus at lorem. Nullam faucibus mi quis velit. Fusce wisi. Curabitur vitae diam non enim vestibulum interdum. Nullam sapien sem, ornare ac, nonummy non, lobortis a enim. Praesent in mauris eu tortor porttitor accumsan.

Lorem Ipsum

Kontaktujte nás

Chcete ochránit sebe, své blízké nebo svůj majetek? Nebo vás zajímá něco jiného? Napište nám přes formulář. Brzy se ozveme.